شرکت توسعه یکپارچه ایلیا

توسعه یکپارچه ایلیا پس از سال‌ها مطالعه و تحقیق در زمینه‌ی مقابله با چالش‌های مدیریتی و راه‌کارهای نوین موجود، موفق به کسب توانمندی و ایجاد زیرساخت دانش‌بنیان جهت ارائه‌ی خدمات تخصصی‌شده است.
ایلیا شما را برای برنامه‌ریزی و پاسخ سریع به رویدادهای بازار با ارائه راهکارهای تخصصی و فرآیندی کسب و کار ویژه صنعت شما، توانمند می‌سازد.
ایلیا با الگوبرداری از به‌روش‌های جهانی شرکت‌های abas و Focus ERP و با بهره‌گیری از تیم متخصص ایرانی آموزش دیده، بسته‌ی کامل خدمات و راه‌کارهای مورد نیاز شما متناسب با فضای کسب‌وکار و ساختار سازمان‌های ایرانی را ارائه می‌دهد.
آموزش و پشتیبانی حرفه‌ای توسط شرکت ایلیا، خاطر شما را در جهت دریافت به موقع خدمات، آسوده و شما را در تمامی شرایط یاری می کند. این شرکت با ارائه خدمات با کیفیت استانداردهای جهانی و درک نیازهای کسب‌وکار، ارتقاء سطح رضایت را برای مشتریان خود جهت توسعه بهره‌وری آن‌ها به ارمغان می‌آورد.
شرکت توسعه یکپارچه ایلیا با توجه به تحول و رشد روزافزون بازارهای جهانی، با رویکرد سفارشی‌سازی در جهت توسعه روند رو ‌به‌ رشد سازمان‌ها برای ایجاد مزیت رقابتی و بهبود مستمر آن‌ها راه‌کارهای نوین خود را عرضه می‌دارد.
این شرکت در نظر دارد تا با ارائه سبد کاملی از محصولات و خدمات، طیف وسیعی از نیاز‌های حال و آتی مشتریان خود را پوشش داده و به تعهداتی که نسبت به مشتریان خود دارد جامه عمل بپوشاند. در این مسیر حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و سیاست محرمانگی از اصول اساسی است که ما نسبت به آن متعهد می باشیم.
 
 

تیم ما

خانم دکتر رادمهر

مدیر عامل
برند تنها یک احساس است و احساس در طول زمان با واقعیت منطبق خواهد شد.
جنبه واقعی و احساسی یک برند، گاهی از هم پیش یا پس می‌افتد، اما در واقع درک جمعی افراد از یک محصول است. ایلان ریو ماسک

آقای امیر شادباش

مدیر ارشد اجرایی (COO)
ما مصمم هستیم تا با اراده جمعی و بر مبنای تکنولوژی روز دنیا به سازمان‌های ایرانی طعم استاندارد‌های سازمانی در سطح بین‌المللی را بچشانیم

آقای محسن مهدوی

مدیر ارشد توسعه بازار (CRO)
استفاده از نرم افزار‌های هوشمند دیدی وسیع از زوایای تاریک تجارت و چابکی که نیاز دارید را به شما خواهد بخشید و اینگونه می‌توانید بحران ها را به فرصت تبدیل کنید

خانم جوادی

مدیر ارشد مالی (CFO)
با کشف اهمیت تغییر، دید مهم و همه‌جانبه پیش‌روی شما قرار خواهد گرفت

1395/06/03

تاسیس شرکت

شرکت توسعه یکپارچه ایلیا با هدف هوشمند‌سازی صنایع و یکپارچگی فرایند کسب‌ و‌ کارهای بزرگ در سال 1395 شروع به کار کرد.

1395/06/03

1396/02/10

پتروشیمی تبریز

با وجود تیم ‌جوان‌ و فعال‌ پس‌ از‌ نیاز سنجی‌های موجود‌ اولین قرار‌داد رسمی با پتروشیمی تبریز نوشته شد.

1396/02/10

1397/02/04

پتروشیمی امیر کبیر

جلسه kick off و شروع راه اندازی پروژه.

1397/02/04

1399/05/26

شروع Live

پس‌از 2 سال تلاش بی‌وقفه کارشناسان و مهندسان شرکت توسعه یکپارچه ایلیا و استقرار نیرو‌های کار آزموده در پتروشیمی‌ ماهشهر سر‌انجام در این تاریخ موفق به شروع فرایند Live پروژه در امیرکبیر شدیم.

1399/05/26

1399/11/14

این مسیر همچنان ادامه دارد….

و ما با عزمی راسخ در کنار مشکلات اقتصادی و تحریمی موجود، در شرکت توسعه یکپارچه ایلیا با جمعی از متخصصان و مهندسان این حوزه گردهم آمده‌ایم تا گامی موثر در جهت انتقال تکنولوژی‌های روز دنیا و بهبود بستر نرم‌افزاری کشور عزیزمان ایران برداریم.

1399/11/14

گواهینامه‌ و تاییدیه‌ها