درباره FOCUS ERP

شرکت Focus Softnet در سال 1992 تأسیس گردید و خیلی زود از یک شرکت IT منطقه ای به یک ارائه دهنده و مبتکر راهکارهای تجاری چند ملیتی تبدیل گردید. Focus Softnet با محصولات و خدمات تحسین برانگیز، تأکید شدید بر تحقیق و توسعه و نیروی کار باتجربه، در 17 کشور گسترش یافت و اکنون در 27 دفتر در سراسر جهان درحال فعالیت میباشد.

Focus Softnet از بدو تاسیس خود به مشتریان خود اطمینان بخشیده است که محصولات آن نه‌تنها از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز بهره میبرد بلکه با تحقیقات گسترده ساخته می‌شوند. این امر باعث مشارکت و اتحاد Focus Softnet و سازمان های بزرگ تجاری در سراسر جهان شده است.

به عنوان یک ارائه دهنده راهکارهای فناوری‌اطلاعات با بیش از 27 سال تجربه و تخصص در چند حوزه، خدمات مشاوره‌ای و مهارت‌های Focus Softnet توسط گروه دانش بنیان گسترده‌ای پشتیبانی می‌شود که درک دقیقی از آنچه برای اداره و رشد یک تجارت لازم است دارند.

Focus Softnet برای مهندسی مجدد فرایندهای تجاری، بهینه سازی منابع، توسعه و استقرار راهکارهای کاربر پسند، مقرون به صرفه و تخصصی صنایع شناخته شده است.

Focus Softnet با رسیدن به یک چهارم قرن سابقه، در حال گسترش بیشتر برای خدمات بیشتر به تجارت در سراسر جهان است.

محصولات ما نیازهای تجاری شما را برآورده می کنند

در طول سال‌ها، ما راهکارهای نرم افزاری را برای پاسخگویی به نیازهای تجاری شما و کمک به رشد سازمان شما طراحی و توسعه داده‌ایم. ما پس از جستجوی گسترده و تجربه، نمونه کارهای محصولات خود را طراحی کرده ایم. 

با معرفی سیستم‌های نرم افزاری مبتنی بر ابر، امکان کار از راه دور برای مشتریان خود را فراهم کردیم. ما اعتقاد داریم این انعطاف پذیری برای گسترش ارتباط جهانی و همچنین گزارش‌دهی معمول برای کارمندان شاغل در فضای مشتری شما مهم است.

سیستم های جامع نرم افزاری ما تمام فرآیندهای روزمره کاری را به صورت خودکار، مدیریت و بهینه سازی می کنند و روش های کار در شرکت شما را استاندارد می کنند. این نرم‌افزارها به عنوان یک مرکز فرماندهی در سازمان شما عمل می کنند که به شما امکان می دهد تمام گردش کار کسب و کار خود را در یک سیستم واحد مدیریت کنید.


سیستم جامع Focus ERP

راهکار ERP

راهکار ERP

با استفاده از راهکار قدرتمند ERP تجارت خود را متحول کنید و از طریق گزارش های قابل اطمینان و سیستم‌های گزارشگری پیشرفته، اطلاعات تجاری به‌روز برای نظارت بر عملیات سازمان خود کسب کنید.

راهکار CRM

راهکار CRM

با استفاده از راهکار CRM مطابق با ویژگی‌های خاص صنعت خود می‌توانید کمپین‌های بازاریابی گسترده‌ای را اجرا کنید که منجر به تولید با کیفیت شود، فروش بیشتری را تجربه کنید و بیش از انتظار مشتریانتان عمل کنید.

راهکار HCM

راهکار HCM

با استفاده از راهکار مدیریت سرمایه انسانی یکپارچه با حقوق و دستمزد فرآیندهای دستی را حذف کرده و خطاها را به حداقل برسانید و بدون دردسر ساعت‌های کاری و حضور و غیاب پرسنل را مدیریت کنید.